Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ОБОВ'ЯЗКОВІСТЬ ЗВІЛЬНЕННЯ

17 листопада 2015, 09:02
184
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ, розглянувши справу № 6-26976св15, роз'яснив, що законодавець закріпив за працівником право на розірвання трудового договору з обов'язком попередження за 2 тижні, а не з правом працівника на двотижневе відпрацювання.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Такий висновок зроблено в ситуації, коли співробітниця спочатку написала заяву на звільнення за власним бажанням, а через 2 тижні її відкликала. Водночас роботодавець звільнив її після двотижневого відпрацювання з моменту написання заяви.

При цьому ВССУ зазначив, що в матеріалах справи міститься заява про відкликання заяви про звільнення, але суду не було надано доказів, коли саме така заява була подана роботодавцеві й отримана ним. Отже, не було доведено, що заяву було подано протягом 2-х тижнів для відпрацювання після подання заяви про звільнення.

ПРОТЕ:

Варто звернути увагу й на те, що фактично ВССУ визнав, що за відсутності в заяві дати бажаного звільнення працівника можна звільнити після завершення 2-х тижнів із моменту написання заяви.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини