Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Електронні майданчики оцінки майна перевірять

22 серпня 2018, 17:35
229
0
Реклама

Антимонопольний комітет ініціює перевірку Фонду держмайна щодо дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції. Йдеться про створення, впровадження та функціонування єдиної бази звітів про оцінку та підключення до неї електронних майданчиків.

Приводом для перевірки стали численні звернення громадян, суб'єктів оціночної діяльності, громадських організацій, народних депутатів, публікації у засобах масової інформації та соціальних мережах.

З метою обговорення ситуації що склалась, АМКУ організовує 14 вересня зустріч зацікавлених сторін, про що повідомив на своєму веб-сайті.

За інформацією ФДМУ, менш, як за місяць функціонування єдиної бази звітів про оцінку обсяг надходжень до бюджету може скласти 463,75 млн грн. За цей час в базі зареєстровано звіти про оцінку близько 30 тис. об‘єктів, загальна вартість оціненого майна склала 5,6 млрд грн.

Раніше ми писали, що ФДМ своїми наказами авторизував нові електронні майданчики для перевірки оціночної вартості нерухомого майна, збільшивши їх кількість до трьох.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини