Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Можливостей для перевірки партнерів стало більше

16 жовтня 2018, 14:30
160
0
Реклама

Система перевірки та моніторингу бізнес-партнерів CONTR AGENT дозволяє знайти інформацію про офіційно зареєстрованих суб'єктів господарювання (фізичних та юридичних осіб) і здійснювати їх подальший контроль.

«За два роки існування CONTR AGENT став невід'ємним інструментом контролю за контрагентами. Щодня до сервісу приєднуються нові представники бізнесу, юридичні особи та фізичні особи-підприємці. Тому ми постійно впроваджуємо нові можливості для комфортного користування та розширюємо функціонал, щоб убезпечити бізнес від укладення угод з недобросовісними партнерами», - повідомив Андрій Кравченко, керівник моніторингових сервісів компанії ЛІГА:ЗАКОН.

Днями компанія розширила можливості для користувачів цього сервісу. Тепер можна дізнатися, скільки у діючих або потенційних бізнес-партнерів було персоналу за станом на останній звітний рік. Також сервіс тепер містить і інформацію про податковий борг фізичних осіб-підприємців.

Нагадаємо, що перевірка контрагентів грунтується на використанні інформації виключно з офіційних джерел: Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, Єдиного державного реєстру судових рішень, офіційних рішень Вищого господарського суду про банкрутство, а також з баз даних за податковими боргами суб'єктів господарювання, плану державних перевірок підприємств і т.п.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини