Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Київрада змінила правила розміщення реклами

19 листопада 2018, 17:43
293
0
Реклама

Київська міськрада внесла зміни до правил благоустрою міста, якими запровадила низку обмежувальних заходів із розміщення зовнішньої реклами.

Про це повідомляє на власній Facebook-сторінці депутат Київради Андрій Андрєєв. Там же викладений скан проекту відповідного рішення.

Відтепер реклама, розміщена поза спеціально призначених для цього місць, має бути прибрана власником чи балансоутримувачем протягом тижня. Більше того, у разі самовільного розміщення реклами на номер абонента, зазначений на рекламній продукції, буде здійснюватися автододзвін з інформуванням про порушення правил благоустрою. Інтервал між набором - кілька хвилин. Автододзвін здійснюватиметься до усунення порушення та сплати штрафу (у разі складання протоколу про адмінпорушення).

Рекламний засіб (в тому числі на транспорті комунальної власності) має маркуватися на каркасі та містити найменування розповсюджувача зовнішньої реклами, телефон, номер дозволу та термін його дії. Рекламні засоби будь-яких видів, встановлені без належного маркування вважаються такими, власники яких невідомі. Конструкції, розміщенні в охоронних зонах інженерних споруд, у випадку виникнення аварійної ситуації демонтуються балансоутримувачами, або власником рекламного засобу без відшкодування збитків.

Також запроваджено механізм демонтажу так званих брендмобілів, які заважають пішоходам та водіям і створюють аварійні ситуації.

Як ми писали раніше, комітет з питань свободи слова та інформаційної політики ВР рекомендував прийняти за основу законопроект №8515, що стосується гармонізації законодавства у сфері порівняльної реклами із правом ЄС.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини