Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Суд скасував постанову про перевірки Держпраці

15.05.2019, 11:11
4062
2

Апеляційний суд вирішив, що інспектори під час перевірки не повинні керуватися Порядком, затвердженим постановою Кабміну № 295
Апеляційний суд вирішив, що інспектори під час перевірки не повинні керуватися Порядком, затвердженим постановою Кабміну № 295

Шостий апеляційний адміністративний суд визнав нечинним Порядок здійснення державного контролю і нагляду за додержанням законодавства про працю (постанова Кабміну № 295).

Відповідно до п. 11 цього Порядку, інспектор з праці може безперешкодно, без попереднього повідомлення самостійно в будь-яку годину проходити до будь-яких приміщень об'єкта відвідування, в яких використовується наймана праця.

Таким чином, апеляційний суд вирішив, що перевірки Держпраці відповідно до цього Порядку є незаконними, тому інспектори повинні керуватися виключно нормами Закону «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Відповідну постанову по справі № 826/8917/17 Шостий апеляційний адміністративний суд прийняв 14.05.2019. Повний текст цього рішення ви легко зможете знайти у в системі аналізу судових рішень VERDICTUM. Протестувати VERDICTUM можна тут.

Зазначимо, що це рішення може бути оскаржено у Верховному Суді.

Нагадаємо, що місцевий суд у рішенні від 26.12.2018 № 826/8917/17 відмовив у задоволенні позову про визнання цього Порядку незаконним.

Раніше ми писали про те, що Мінсоцполітики наполягає на прийнятті нового Трудового кодексу.


Увійдіть, щоб залишити коментар