Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Змінились правила перевезення домашніх тварин за кордон

6 серпня 2019, 09:09
25153
0
Реклама

З 1.08.2019 міжнародні перевезення домашніх тварин (котів та собак) здійснюються виключно за паспортами встановленого зразка. Відомості паспортів на тварин невстановленого зразка при перетині державного кордону не братимуться до уваги.

Про це нагадали в ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.

Єдина форма бланку ветеринарно-санітарного паспорта на домашню тварину затверджена наказом Мінагрополітики від 26.10.2017 № 578.

Видачу таких паспортів здійснюють державні установи ветеринарної медицини, зокрема державні лікарні ветеринарної медицини (району, міста, області). Вартість оформлення ветеринарно-санітарного паспорта складає 51 грн 29 коп.

Отримати паспорт можна, якщо пройдено клінічний огляд, а також є відповідні діагностичні обстеження та профілактично-лікувальні обробки (включаючи щеплення від сказу).

Відповідно до ч. 7 ст. 32 Закону «Про ветеринарну медицину», підставами для відмови у видачі ветеринарно-санітарного паспорта є:

- недотримання ветеринарно-санітарних заходів;

- неможливість безпосереднього огляду тварин;

- відсутність документального підтвердження епізоотичного благополуччя місцевості походження та ветеринарно-санітарного стану тварин;

- відсутність необхідної ветеринарної обробки тварин.

Ветеринарно-санітарний паспорт на тварину чинний до моменту її смерті.

Зазначається, що ветеринарні паспорти старого зразка у власників тварин не вилучатимуться, але вони не визнаються при операціях купівлі-продажу домашніх тварин, видачі ветеринарних документів чи при переміщенні за кордон.

Раніше ми писали про те, що не можна брати з собою у відпустку за кордон.

Читайте також:

Компенсація за затримку або перенесення рейсу: на що має право пасажир;

Виїзд дитини за кордон: список обов'язкових документів;

Куди дзвонити, якщо затримали авіарейс: список номерів.

Перевірити будь-яку авіакомпанію на благонадійність і здійснювати його подальший моніторинг можна з допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини