Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Безпечна купівля житла: поради від Мін'юсту

23 серпня 2019, 12:30
1827
0
Реклама

Виконуюча обов'язки керівника юстиції Кіровоградщини Анна Калініна нагадала, що під час укладання угоди слід забезпечити собі юридичний супровід адвоката, який буде перевіряти всі документи, але якщо такої можливості немає, покупець сам в змозі вберегти себе, якщо знає, на які аспекти звернути увагу.

Бути пильними варто у таких випадках:

- За короткий час у майна регулярно змінювались власники, тобто фактично відбулось декілька перереєстрацій житла з незрозумілих причин;

- Людина намагається реалізувати щойно придбану собі квартиру;

- Огляд житла потенційному покупцеві організовує не сам власник житла й не ріелтор, який спеціалізується на продажу нерухомості, а стороння особа;

- Укладання угоди купівлі-продажу займається знову ж таки не власник будинку чи квартири особисто, а людина за довіреністю.

«Звернувши увагу на ці поради, ви зможете застрахувати себе від шахрайства й можливих судових процесів. І ще один нюанс: засвідчувати угоду купівлі-продажу слід виключно в перевіреного нотаріуса. При цьому є одне неписане правило: право обирати нотаріуса залишається за покупцем, а не продавцем житла чи будь-якого іншого виду майна», - резюмувала Анна Калініна.

Юридична компанія Juscutum, яка входить до Групи компаній ЛІГА, першою в Україні випустила мобільний додаток у сфері юридичних послуг Juscutum Legal Alarm. З його допомогою ви зможете зробити екстрений виклик адвоката, налаштувати автоматичне повідомлення про подію рідними та отримати інструкції щодо «Що робити».

Сервіси SMS-маяк і SMS-маяк Земля допоможуть оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості (через SMS - повідомленняv, електронним листом, або ж через повідомлення в кабінеті користувача).

Щоб убезпечити себе при купівлі житла, читайте також: Чим загрожує договір доручення замість договору підряду з забудовниками

30 серпня ЛІГА:ЗАКОН запрошує на практикум «Захист ТОП-менеджменту від кримінального переслідування»! Щоб більш детально дізнатися про захід, перейдіть за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини