Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Система Semantrum від ЛІГА:ЗАКОН дозволяє швидко знаходити тренди та аналізувати їх у медіа-полі

17 вересня 2019, 15:54
511
0
Реклама

У системі медіа-моніторингу Semantrum від ЛІГА:ЗАКОН вийшов новий функціонал - динаміка розвитку трендів. Він дозволяє самостійно знаходити тренди та аналізувати, як розвивався той чи інший сюжет у розрізі годин та днів. Окрім цього, сюжети можна сортувати в залежності від охоплення та кількості документів.

Це надає можливість маркетологам та PR-фахівцям виявляти, що популярні теми в інтернеті, створювати ситуативний маркетинг, оцінювати його віральність та бути в курсі найбільш обговорюваних тем цільової аудиторії.

Також серед оновлень:

Моніторинг Instagram. Тепер система сканує усі згадки, що стосуються бренду чи публічної особи в Instagram.

Нагадуємо, Semantrum моніторить наступні соцмережі: Facebook, Twitter, Telegram, YouTube, LiveJournal.

Самостійне створення рубрик в залежності від необхідної теми та відслідковування усіх новини, які з'являються у медіа-просторі. Раніше це налаштовував спеціальний аналітик.

Порівняння рубрик у графічному вигляді. Для цього необхідно попередньо обрати 5 рубрик, перейти у графіки та натиснути на розділ “Порівняння тем”.

Semantrum від ЛІГА:ЗАКОН - система аналізу та моніторингу згадок про бренд у медіа-просторі. Система автоматично у режимі 24/7 аналізує традиційні та онлайн-ЗМІ: ТБ, радіо, друковану пресу, соцмережі (FB, Twitter, Youtube, LiveJournal), Telegram-канали, сайти відгуків, інтернет-ресурси і показує це у вигляді стрічки публікацій. Сповіщення, які пов'язані з обраними темами можуть надходити у Telegram або в особистому кабінеті системи.

Скористатися з нового функціоналу системи можна замовивши безкоштовний тестовий доступ на 14 діб: http://bit.ly/2kByWM1

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини