Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Податківці готуються скоротити кількість перевірок

10 жовтня 2019, 10:10
394
0
Реклама

Голова ДПС Сергій Верланов розповів про становлення оновленої податкової служби, її основні завдання та пріоритети на робочій зустрічі з литовсько-латвійською делегацією.

«Нова податкова вже працює. Нарешті служба демілітаризована. Це дозволяє нам будувати відносини з платниками податків на засадах партнерства. Наше головне завдання - забезпечити добровільну сплату податків. А для цього маємо розвивати сервіси, щоб спілкування з податковими органами було максимально комфортним, щоб, власне, платник забув дорогу до податкової», - наголосив Сергій Верланов.

Також він зазначив, що буде перезавантажено систему аудиту: кількість перевірок суттєво скоротиться, перевірятимуться лише ризикові платники. При визначенні ризиків застосовуватиметься інтелектуальний підхід.

Планується, що нові зміни дозволять збільшити відсоток сплати за результатами перевірки до 40 %.

«Ми повинні змінити підходи і до судового оскарження - йти в суд маємо із залізними аргументами. Тоді зможемо виконати наше завдання - щонайменше 70% рішень по справам за участю податкової мають бути на нашу користь. Висока якість роботи податкових юристів при зменшенні кількості податкових перевірок - це те, до чого ми зараз йдемо», - підкреслив Сергій Верланов

Крім того, голова ДПС поінформував гостей про ухвалені законопроекти, які спрощують ведення бізнесу. Зокрема, з 1 січня 2020 року запроваджується єдиний рахунок для сплати податків,

впроваджується єдина звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (з 16 звітів буде лише 4 щоквартальних).

Очікують на підписання Президентом і закони щодо впровадження новітніх РРО, які дозволять впровадити альтернативи класичним реєстраторам розрахункових операцій.

Зверніть увагу: в Україні запустили бота-бухгалтера ReporTax для ФОП, який вміє розраховувати і платити податки, а також подавати звітність до держорганів.

Читайте також:

ФОП можуть заборонити надавати послуги

Кабмін та НБУ пообіцяли дешеві кредити для українців

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини