Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Кава на виніс стане законною: київським підприємцям послабляють карантин

5.05.2020, 11:11
1123
0

Повністю вводити перший етап послаблення обмежень столиця почне з 12 травня
Повністю вводити перший етап послаблення обмежень столиця почне з 12 травня

У столиці вже цього тижня дозволять кав'ярням продавати каву на виніс.

Про це повідомили на офіційному порталі Києва.

«Спілкувався з підприємцями. Дозволити продавати каву на виніс - це один із кроків першого етапу послаблень, що столиця оприлюднила раніше. В принципі, ресторани і кафе продавали і продають їжу на виніс під час обмежень. Тому і каву на виніс ми вже можемо дозволити», - написав мер столиці.

Сьогодні, 5 травня, за його словами, комісія з надзвичайних ситуацій міста повинна ухвалити рішення про це та про регламент роботи кав'ярень. І тоді вони зможуть працювати на виніс. З дотриманням усіх норм, правил безпеки та регламентів.

«Повністю запроваджувати перший етап послаблення обмежень столиця розпочне з 12 травня. Дуже сподіваюся, що епідеміологічна ситуація дозволить нам втілити ці плани», - підкреслив Віталій Кличко.

Ознайомитися з послабленнями карантинних заходів на першому етапі можна тут.

Віталій Кличко нагадав, що незважаючи на послаблення, у всіх установах та підприємствах:

- обов'язкова термометрія співробітників та відвідувачів;

- обов'язкові правила безпеки.

Якщо клієнт без маски - його або не впускають у приміщення або це відповідальність надавача послуг (він повинен забезпечити клієнта маскою).

«На першому етапі послаблень зачиненими залишаться: школи, дитячі садочки, дитячі майданчики, спортивні майданчики, прибережні зони відпочинку. Послаблення обмежень щодо їх відвідування буде наступним етапом», - підкреслив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що громадський транспорт на першому етапі продовжить працювати в обмеженому режимі. Приватний бізнес має вирішити питання підвезення своїх працівників на роботу.

«Метро в столиці відкриється за рішенням Уряду. А роботу приміського транспорту урядовці пообіцяли відновити в першу чергу. У публічних місцях всі кияни мають дотримуватися правил безпеки і бути в масках», - підкреслив Віталій Кличко.

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. LIGA360 інтегрувала всі продукти компанії ЛІГА:ЗАКОН в єдиний інформаційний простір, щоб об'єднати всю команду для спільного управління ризиками та пошуку нових можливостей в режимі віддаленої роботи.

Замовити безкоштовний повний тестовий доступ на 4 доби до LIGA360 та ключових продуктів ЛІГА:ЗАКОН можна тут.

Також читайте:

Кабмін дозволив тренуватися спортсменам під час карантину;

Кому не потрібно самоізолюватися після поїздки за кордон

Відпустка за власний рахунок під час карантину

Лікарняний під час карантину: особливий порядок видачі листків і оплати


Увійдіть, щоб залишити коментар