Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Податківці викрили підприємство в ухиленні від сплати податків на 18,6 млн гривень

7.04.2021, 10:49
1046
0

Підприємство неодноразово ставало переможцем публічних торгів по програмі “Велике будівництво”
Підприємство неодноразово ставало переможцем публічних торгів по програмі “Велике будівництво”

Співробітники ГУ ДФС у м. Києві викрили підприємство в ухиленні від сплати податків на18,6 млн гривень.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури, викрили службових осіб приватного підприємства в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

Підприємство, в тому числі, неодноразово ставало переможцем публічних торгів по програмі “Велике будівництво”.

З метою штучного завищення вартості робіт та подальшого отримання готівкових коштів (схема відкату) підприємство проводило безтоварні операції, при цьому лише документально відображаючи придбання ТМЦ, робіт, у іншого товариства, яке в свою чергу, здійснювало фінансово-господарські взаємовідносини з ризиковими СГД.

Діючи умисно, фігуранти кримінального провадження, формували безпідставний податковий кредиту з ПДВ. В результаті такої діяльності зловмисники ухилились від сплати податку на загальну суму понад 18,6 млн гривень.

На підставі ухвали районного суду, співробітники податкової міліції провели обшуки офісних та житлових приміщень, в результаті яких виявили тендерну документацію та фінансово-господарські документи, що свідчать про факти розкрадання бюджетних коштів, чорнові записи та готівкові грошові кошти на загальну суму понад 6 млн гривень в еквіваленті.

Виявлені речові докази долучені до матеріалів кримінального провадження. Триває досудове розслідування.

Як діяти в різних ситуаціях для бізнесу та при перевірках контролюючих органів - дізнавайтесь у LIGA360. Це комплекс інформаційно-аналітичних продуктів, що економить час на щоденних робочих завданнях та убезпечить від ризиків. Більше про переваги LIGA360 читайте за посиланням.


Увійдіть, щоб залишити коментар