Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У Держспецзв’язку роз’яснили, які ризики приховує ввімкнена геолокація

Реклама

Держспецзв'язку надало рекомендації щодо використання геоданних.

Функція геолокації (визначення реального розташування електронного пристрою) може бути корисною у багатьох випадках. Наприклад, при користуванні картами та прокладанні маршрутів або коли потрібно знайти втрачений пристрій чи дізнатися про погоду у своєму населеному пункті.

Проте на певні моменти щодо геолокації потрібно звертати увагу, особливо у разі перебування у тимчасово окупованих рф регіонах України або поблизу зони активних бойових дій.

1. Не поширюйте у публічний доступ власних фото та відео із тегами вашої геолокації, адже за ними можна вирахувати ваше місцеперебування. Іноді це може бути небезпечно. Викладати у відкритий доступ фотографії з геолокацією українських військових і техніки взагалі категорично заборонено - так ворог може визначити їхні позиції.

2. Контролюйте за необхідності визначення геолокації при публікації постів у соцмережах.

3. Вимикайте телефон щоразу, коли хочете “зникнути” (наприклад, коли виконуєте важливе завдання, і потрібно, щоб ніхто не дізнався, де ви перебуваєте) або взагалі не беріть його з собою.

4. При завантаженні мобільних додатків на смартфон деякі з них запитують дозвіл на доступ до геоданих. Якщо ви вважаєте, що це недоцільно, відмовтеся від встановлення такого додатку. Також можна перевірити, які вже встановлені в телефоні додатки мають доступ до інформації про ваше розташування. У разі необхідності доступ до геолокації можна заборонити.

Ваш бізнес бачитиме на 360! Топ-команди шукають інформацію для ухвалення рішень у LIGA360. Замовте презентацію, щоб дізнатися більше.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини