Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Захист облікових записів за допомогою двофакторної автентифікації: роз'яснення Держспецзв’язку

Реклама

Держспецзв'язку надало роз'яснення щодо протидії загрозам у кіберпросторі, безпечного користування телефонами, інтернетом тощо, зокрема, про те, як захистити свої облікові записи за допомогою двофакторної автентифікації.

Двофакторна автентифікація - один із найдієвіших способів захисту облікових записів: електронної пошти, месенджерів, акаунтів у соцмережах та інших.

При вході у свої облікові записи більшість людей використовують лише один спосіб підтвердження особи. Зазвичай це - введення логіна і пароля. Проте це недостатньо надійно, особливо якщо як пароль використовується просте слово чи комбінація, які хакерам легко зламати.

Двофакторна автентифікація - це використання одразу двох різних способів підтвердження. Вона дає можливість значно підсилити рівень захисту та убезпечити персональні дані від кіберзловмисників. Якщо хтось намагатиметься увійти до вашого акаунту з незнайомого пристрою - наштовхнеться на додаткову перепону, а ви отримаєте сповіщення про таку спробу входу.

Додатковим фактором для перевірки може бути підтвердження:

  • через код, надісланий у смс;

  • через дзвінок на мобільний;

  • через лист на e-mail;

  • через надсилання сповіщення - така можливість, наприклад, є для акаунтів Google;

  • через код, згенерований за допомогою спеціальних мобільних додатків (наприклад, Google Authenticator, Microsoft Authentificator чи інші) тощо.

Як встановити двофакторну автентифікацію:

  1. Увійдіть у потрібний акаунт (наприклад, Facebook, Telegram, Google чи інший).

  1. Зайдіть у розділ меню Налаштування, а потім Безпека.

  1. Оберіть пункт із налаштуваннями двофакторної автентифікації, якщо така функція є (зверніть увагу, може називатися також - двоетапна перевірка).

  1. Виконайте всі необхідні дії за запропонованою інструкцією.

Використовуйте двофакторну автентифікацію всюди, де це можливо.

Спробуйте єдиний робочий простір для топ-команди. Рішення LIGA360 дозволяє синхронно бачити показники, що впливають на бізнес: зміни конкурентів, згадки в медіа, зміни законодавства, економічні новини. Побачте свою компанію під кутом 360 прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини