Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Європейський союз визнаватиме українські електронні підписи

Реклама

Кабінет Міністрів ухвалив постанову, відповідно до якої українці зможуть використовувати електронний підпис в Європейському Союзі для отримання певних послуг, а кваліфікований електронний підпис ЄС визнаватимуть в Україні. Про це інформує прес-офіс Мінцифри.

Взаємне визнання електронних підписів з Європейським Союзом - довготривалий процес. Але зараз багато українців перебувають за кордоном. Експериментальний проєкт, прийнятий Урядом, дозволить до укладення угоди з ЄС вирішити нагальні потреби щодо взаємодії з ЄС в сфері електронних довірчих послуг.

Експериментальний проєкт відкриває для українців та українського бізнесу наступні можливості:

  • в Україні визнаються європейські кваліфіковані електронні підписи;

  • Європейський Союз може визнавати українські кваліфіковані електронні підписи як удосконалені;

  • Україна може визнавати електронні підписи, створені в державах, що забезпечують належний захист персональних даних аналогами власноручних підписів. Цей пункт сприятиме подальшій реалізації шерингу документів між Україною та іншими країнами.

Взаємне визнання кваліфікованих електронних підписів з Європейським Союзом стане важливим кроком в подальшому взаємному визнанні наших кваліфікованих довірчих послуг.

Де топменеджерам читати інформацію? Новини, зміни законодавства та інформація про контрагентів - доступні в LIGA360. Замовте LIGA360 для бізнесу, щоб спільно знаходити ефективні рішення.

Тільки до 23 листопада придбай преміум-рішення LIGA360 зі знижкою 50%. Для вибору доступні рішення для керівника, HR, бухгалтера та юриста. Замов зараз за найвигіднішою ціною.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини