Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Три тренди креативних ідей для маркетингових команд компаній на 2022 рік

Клієнтів не турбує ваша креативність

Клієнти використовують TIKTOK частіше, ніж креативники, як онлайн-джерело свого натхнення.

Деякі цікаві висновки для ваших маркетингових команд із щорічного звіту Ideas Report компанії WeTransfer.

Це одне з найбільших у світі опитувань креативної індустрії та тактичні ідеї для компаній та брендів на 2022 рік.

У ході дослідження було опитано більше 10 000 людей зі 135 країн про те, як 2021 рік змінив творчі підходи.

Тренд №1 Новий креативний порядок світу

У ході дослідження було зазначено, що креативність на Заході вмирає і настав час давати зелене світло сміливішим командам.

Креативники в Латинській Америці на 12% більш схильні до ризику, ніж їхні західні колеги, на 11% впевненіші у своїх ідеях і на 11% оптимістичніші щодо своєї кар'єри.

Думаю, Україну також можна ставити у перші ряди із креативниками Латинської Америки. Якщо ми візьмемо за основу IT індустрію, то згідно із щорічним глобальним звітом Startup Ecosystem 2021 року іноземні інвестори називають Україну країною, яка надихає. Незважаючи на роки економічних труднощів, нам, як і раніше, вдається «створювати технології, які є масштабними та глобальними».

Згідно з цим звітом, Україна посіла 34-е місце у переліку 100 країн, сприятливих для стартапів. Єдине, Україні треба створити такі умови, щоби її талановиті підприємці, креативники не залишали країну.

Обов'язково додаємо Латинську Америку до своїх завданнь щодо відстеження креативних трендів та ідей для маркетингових стратегій брендів.

Тренд №2 Покоління Z не хоче рятувати світ.

Коли йдеться про вирішення кліматичних та соціальних проблем, нове покоління не хоче, щоб «ця страва була в їхніх тарілках». Респонденти покоління Z на 8% менше схильні особисто займатися питаннями клімату, аніж респонденти середнього віку.

Вони хочуть, щоб бренди взяли на себе провідну роль та відповідальність у боротьбі за стійкіше майбутнє.

Представники покоління Z мають більше проблем із психічним здоров'ям, почуттям ізоляції та фінансовими труднощами, ніж інші вікові групи. Вони не хочуть розгрібати бардак, який влаштували старші покоління.

Тренд №3 Клієнтів не турбує ваша креативність

Відкиньте егоїзм, уявляйте ідеї так, щоб вони мали сенс для всіх, і довіряйте один одному, щоб зробити класну роботу всім разом.

Клієнтів не цікавить ваша творчість, а его маркетингових команд має померти. Вся річ у результатах.

Креативність високо цінується, але вона нікому не потрібна без чіткої та зрозумілої стратегії, відповідальності та здатності працювати на реальні результати для досягнення бізнес-цілей, а не лише для просування своїх блискучих ідей.

Цей post-Covid звіт добре показує стан креативної індустрії, його турботи про нестабільні доходи, клімат і рівність, потенціал, який можна використовувати більш ефективно.

За останні два роки великих змін деякі ключові точки для плідної взаємодії креативників і клієнтів залишаються незмінними: его, бюджети, довіра, строки і спільне бачення.

Можливо, з розвитком соцмереж стає все менше місця для творчості заради творчості, і кожен клієнт може стати частиною креативної команди будь-якого бренду.

Але це безперечно має й іншу сторону - все більше ідей та місця для колаборацій, які можуть призвести до позитивних та насправді вагомих змін.

Піарники вирішують всі щоденні завдання з ІТ-платформою LIGA360:PR. Дізнавайтеся першими про згадки брендів чи персон в ЗМІ, автоматизуйте підготовку звітів та контролюйте ключові метрики. Замовте LIGA360:PR прямо сьогодні, та будьте впевнені у кожному комунікаційному рішенні.

Читате також:

5 кроків, як маркетологам та PR професіоналам заслужити довіру журналістів

Воронка грошового потоку" для бренду B2B: короткий посібник для маркетологів та PR команд

Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему