Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У Києві рейдер зазіхнув на адміністративну будівлю

21 вересня 2017, 10:41
146
0
Реклама

Прокуратура Києва повідомила про повернення столиці з незаконного володіння захопленої рейдером будівлі вартістю 18 мільйонів гривень. Під час розслідування було встановлено, що зловмисник шахрайським шляхом вивів будівлю з комунальної власності на підставі неіснуючого рішення суду.


Цей епізод підтверджує те, що проблема підроблених судових рішень не втрачає актуальності. Адже і раніше правоохоронці неодноразово встановлювали факти неправомірного використання захоплених печаток українських судів - ключового захисного елемента судового документа.


Держава реагує на ситуацію оновленням захисту документів установлених зразків, удосконаленням процедури діловодства в держорганах, посиленням нагляду за процедурою посвідчення правочинів тощо. Проте, з огляду на винахідливість рейдерів, а також складність процедури повернення майна з незаконного володіння, власникам нерухомості варто вести самостійний антирейдерський контроль. Адже зупинити спробу рейдерської атаки або ліквідувати її наслідки мінімальними зусиллями зможуть лише оперативні дії внаслідок своєчасного сигналу про загрозу.

Сучасним та ефективним антирейдерським засобом є електронний контроль, наприклад - SMS-Маяк, запущений на технічній базі «ЛІГА:ЗАКОН». Цей електронний сервіс дає змогу оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості щодо конкретного об'єкта нерухомості SMS-повідомленням, електронним листом, а також через повідомлення в кабінеті користувача.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини