Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Контрабанда

7 червня 2016, 09:03
200
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Україні доцільно перейти від адміністративної до кримінальної відповідальності за контрабанду, вважає глава Державної фіскальної служби Роман Насіров.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

«Ініціюємо і прагнемо, щоб повернули кримінальну відповідальність за товарну контрабанду. На сьогодні це адміністративне порушення», - зазначає Роман Насіров.

За його словами, прийнятне встановлення обмеження за вартістю, але в цілому необхідно посилити відповідальність: за минулий рік було оформлено понад 26 тис. протоколів про порушення митних правил.

Говорячи про боротьбу з корупцією у фіскальних органах, глава ДФС висловив думку про необхідність розширення відповідальності керівників підрозділів.

«У нас немає іншого вибору, як зробити відповідальність один за одного. Тобто керівник відділу нестиме відповідальність за своїх підлеглих, керівник управління також нестиме відповідальність», - пояснив чиновник.

ПРОТЕ:

Багато експертів вважають, що повернення кримінальної відповідальності призведе не до зниження контрабанди, а до збільшення розмірів хабарів на митниці.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини