Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Змінюються правила для реклами в Україні

14 січня 2020, 09:55
7009
0
Реклама

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення нагадує, що 16 січня 2020 року набувають чинності норми статті 32 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Ця стаття регламентує використання державної мови у сфері реклами.

Тобто з 16 січня вся реклама на телебаченні, радіо, а також у друкованих виданнях має бути виконана лише українською мовою.

Нагадаємо, з 3 червня 2019 рекомендовано застосовувати нові правила українського правопису.

Друковані ЗМІ, що видаються однією з офіційних мов Європейського Союзу можуть розміщувати рекламу тією мовою, якою видається таке видання.

Телерадіоорганізації закордонного мовлення, телерадіоорганізації, що ведуть мовлення однією або кількома офіційними мовами Європейського Союзу, поряд із українською мовою можуть розміщувати рекламу офіційними мовами Європейського Союзу.

Особливості використання в рекламі кримськотатарської мови, інших мов корінних народів, національних меншин України встановлюються законом щодо порядку реалізації прав корінних народів, національних меншин України.

Також Законом передбачені зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення (кодекс буде доповнено статтею 188-52), якими встановлюється штраф за порушення вимог щодо застосування державної мови у сфері реклами в розмірі від 200 до 300 НМДГ (від 3400 до 5100 грн) або попередження, якщо порушення вчинене вперше. Зверніть увагу! Зміни до КпАП набудуть чинності 16 липня 2022 року.

Раніше ми писали про те, як Закон про мову вплине на бізнес.

Читайте також аналітику про те, як бізнесу готуватися до переходу на українську мову.

Перевірити вашого контрагента на благонадійність і здійснювати його подальший моніторинг можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу

Відстежувати, що пишуть, говорять чи показують ЗМІ щодо вас або вашої компанії можна за допомогою сервісу медіамоніторингу Semantrum. Протестувати ви можете за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини