Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Карантин в Україні подовжено до 11 травня

22.04.2020, 14:08
2216
0

У Кабміні зазначили, що вже є чіткий план виходу з карантину, який складається з 5 етапів
У Кабміні зазначили, що вже є чіткий план виходу з карантину, який складається з 5 етапів

Сьогодні, 22 квітня, Кабмін зібрався на засідання для прийняття рішення про продовження карантину.

Так, у зв'язку з тим, що пік захворюваності коронавірусом в Україні очікується саме у середині травня, карантин продовжено до 11 травня.

У Кабміні зазначили, що вже є чіткий план виходу з карантину. Він складається з 5 етапів. Стартову точку цього плану Уряд назвав «День К». Для його початку є дві умови. По-перше, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5%. По-друге, лікарні заповнені пацієнтами з COVID-19 менш ніж на 50%.

"За нашими розрахунками, «День К» має настати 12 травня. Також у нас є важливі завдання до цього часу, над якими ми працюємо: поступово збільшуємо кількість тестувань, покращуємо забезпечення лікарень та медиків, запроваджуємо систему Е-контролю за самоізоляцією як альтернативу обсервації та розроблюємо нові соціальні стандарти. Це насамперед носіння засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та постійна дезінфекція.", - зазаначили в Уряді.

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. LIGA360 інтегрувала всі продукти компанії ЛІГА:ЗАКОН в єдиний інформаційний простір, щоб об'єднати всю команду для спільного управління ризиками та пошуку нових можливостей в режимі віддаленої роботи.

Замовити безкоштовний повний тестовий доступ на 4 доби до LIGA360 та ключових продуктів ЛІГА:ЗАКОН можна тут.

Також читайте:

Кабмін дозволив тренуватися спортсменам під час карантину;

Кому не потрібно самоізолюватися після поїздки за кордон

Відпустка за власний рахунок під час карантину

Лікарняний під час карантину: особливий порядок видачі листків і оплати


Увійдіть, щоб залишити коментар