Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Новий Закон щодо мобілізації набуває чинності 18 травня - текст документа

Реклама

17 квітня у «Голосі України» офіційно опублікований Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку від 11 квітня № 3633-IX (проект № 10449).

Закон набере чинності через один місяць з дня, наступного за днем його опублікування, тобто з 18 травня, крім окремих положень, які набирають чинності через вісім місяців з дня, наступного за днем опублікування цього Закону. Йдеться про норми Закону щодо подання до ТЦК відомостей про зареєстровані транспортні засоби та водні транспортні засоби, які можуть бути призначені для доукомплектування ЗСУ та інших військових формувань в особливий період.

Нагадаємо, Закон про мобілізацію прийнято 11 квітня у редакції Комітету. Ми вже розповідали, як за новим Законом суди розглядатимуть позови ТЦК щодо обмеження громадян у праві керування транспортним засобом, новації бронювання працівників, обов'язки військовозобов'язаних громадян та про військово-транспортний обов'язок.

Крім того, Рада підтримала в першому читанні проєкти про відповідальність за порушення військового обліку та про добровільну мобілізацію в'язнів.

Legal Solution допоможе кожному фахівцю, що потребує аналізу законодавства й пошуку НПА. Керівникам, юристам, бухгалтерам, кадровикам та іншим фахівцям. Замовте доступ за посиланням.

Економте до 50% на преміум-рішеннях LIGA 360 для юриста та бухгалтера. Детальніше за посиланням. 

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини