Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Нацбанк анулював всі ліцензії ще одній страховій компанії

Реклама

Національний банк анулював усі ліцензії ТДВ «Страхова компанія «Екта». Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Підставою для прийняття такого рішення стали результати позапланової інспекційної перевірки страховика, проведеної регулятором у грудні 2023 року.

Під час перевірки було встановлено та зафіксовано факт повторного порушення ліцензійних умов у частині недотримання нормативу платоспроможності та достатності капіталу протягом двох років з дня ухвалення НБУ рішення про усунення порушень ліцензійних умов.

Рішення про застосування заходу впливу Нацбанк ухвалив відповідно до вимог пункту 6 частини першої статті 38-1 Закону «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», що діяв на момент вчинення порушення, та пункту 4 частини другої статті 123 Закону «Про страхування». Воно набрало чинності з 04 червня 2024 року.

Крім того, одночасно із прийняттям рішення про анулювання ТДВ «СК «Екта» ліцензій та у зв'язку із встановленням факту наявності у страховика зобов'язань за договорами страхування (перестрахування, співстрахування) НБУ прийняв рішення про призначення тимчасової адміністрації в ТДВ «СК «Екта» та відсторонення органів товариства від управління.

Також регулятор заборонив зазначеній страховій компанії проводити будь-які видаткові операції за рахунками, крім операцій, необхідних для забезпечення здійснення повноважень тимчасового адміністратора, а також проводити будь-які операції з майном.

Нагадаємо, у травні Національний банк анулював усі ліцензії страховій компанії «Саламандра».

Маєш сумніви щодо свого управлінського рішення? Звіряйся з LIGA360:Керівник. Отримай надійне джерело для: перевірки контрагентів, пошуку законодавчих позицій, аналітики та алгоритмів дій для бізнесу. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини