Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

LIGA360 - інноваційне антикризове рішення для бізнесу: весь функціонал компанії в єдиному просторі

Реклама

Тиждень тому ЛІГА:ЗАКОН випустила на ринок комплексне антикризове рішення для бізнесу - онлайн-систему LIGA360. В інтерв'ю для ЛІГА:ЗАКОН Бізнес Ольга Таранова Product Director LIGA360 розповіла про роботу команди в кризу і які завдання вирішує цей сервіс.

Як змінився ваш робочий процес в карантин?

Оперативне реагування - ось про що ми зараз. Не секрет, що карантин в Україні вже дорівнює кризі. І плюсуйте до цього реальну кризу. Мало які команди вміють підхоплювати всі можливості на льоту. Ми адаптувалися з перших днів, прискорилися, запрограмували себе на пошук прихованих і неявних можливостей. Випустити продукт в кризу - це означає швидко, миттєво реагувати. Ми планували зробити гучний запуск LIGA360 в травні або влітку, але згрупувалися і надали бізнесу ті інструменти, які допоможуть вистояти і працювати ефективно.

Що це за бізнес-рішення?

Коли говорять ЛІГА:ЗАКОН, то багато хто розуміє продукти для юристів, нормативку і legal tech в загальному. Зараз ми багато більше. Продукти, які ми видаємо корисні всьому бізнесу, так як це infotech-рішення. Припускаю, що такого формату ми перші в Україні. В LIGA360 ми об'єднали рольові рішення для СЕО і власника компанії, юриста, фінансиста, маркетолога. Тобто для всіх функцій, які відповідають за прийняття рішень. 360 - це світогляд компанії, повний цикл, весь функціонал життєдіяльності компанії. Моніторинг, облік, звітність, документи, акти, управління репутацією. 360 - це всі продукти ЛІГА:ЗАКОН, які потрібні для роботи бізнесу.

Які особливості продукту?

1. Дашборд з визначенням ризиків і можливостей.

Ми зробили це рішення для будь-якого бізнесу, різного розміру. Ви можете 24/7 стежити за всіма зовнішніми змінами інфо середовища - що ухвалили нового в нормативці, які події висвітлюють в медіа, що зробили конкуренти - і ставити оцінку, що це означає для вашого бізнесу "ризик" або "можливість", фактор їх впливу. У зв'язку з цим виходить, що бізнес знаходить інструмент прогнозування можливих наслідків. І при цьому ви (як СЕО, наприклад) можете весь час знаходиться в активній комунікації зі своїми колегами в захищеному онлайн-середовищі.

2. Бізнес-розвідка.

Топ-менеджер компанії зобов'язаний завжди тримати руку на пульсі того, що відбувається на професійному та глобальному економічному ринку.

LIGA360 дозволяє директору або власнику бізнесу дізнатися інформацію про своїх партнерів і конкурентів. А також які судові справи зараз відкриті в провадженні, які тендери відбулися, що пишуть медіа про відомі бренди і персони. Також бізнес-розвідка дозволяє моніторити власну компанію.

3. Смарт сигнали-оповіщення.

Ми налаштували повну автоматизацію моніторингу правового поля України, щоб розуміти чи набув чинності той чи інший нормативний документ, підписаний він Президентом і які є зміни. Це все є в системі сповіщень про зміни в реєстрі нерухомості, що допомагає боротися з рейдерством (що особливо важливо зараз, під час кризи, коли бізнеси уразливі). Також фішкою в оповіщеннях є можливість відслідковувати інформацію про постачальників і партнерів - чи змінився у них власник.

4. Особиста стрічка новин.

Ви можете налаштувати по фільтрам всі свої улюблені медіа, визначити потрібні фільтри пошукової системи. Стрічка буде складатися з близько 50 джерел в одному віджеті і буде відправляти короткий меседж вам в Telegram.

До запуску LIGA360 ми провели дослідження ринку України і звернули увагу, що в залежності від позиції співробітника в компанії, використовується абсолютно різний спосіб споживання новин. Хтось моніторить всю інформацію тільки по конкретній темі, а хтось довіряє тільки певним медіа-джерелам. Тому ми створили зручний інструмент для роботи з відфільтрованою інформацією.

5. Вся віддалена команда разом.

Це відмінна можливість для віддаленої роботи команди в одному просторі, в одному робочому інфополі з розподілом ролей. Так, ваш юрист може моніторити розклади судових засідань і аналізувати рішення, а директор компанії відстежує ринкові новини, в той час як бухгалтер, зрозуміло, стежить за податками, а піарник - за репутацією компанії в медіа. І все це з можливістю поділитися цими документами в захищеному просторі, в одній онлайн-системі. Більше ніяких мільйонів зовнішніх чатів.

Тобто це рішення для всього бізнесу і всіх посад?

Так, по суті, наш клієнт - це будь-який український бізнес, який хоче рости і розвиватися, а особливо під час кризи і віддаленої роботи. Основні болі будь-якого бізнесу пов'язані з проблемами дискомунікації і втратою роботи в єдиному просторі, неефективним управлінням, а відповідно - втратою доходів.

Державні компанії та органи влади теж наші клієнти. Курс на Діджитал - це курс всієї України. Діджитальні інструменти потрібні всім формам бізнесу.

Ви можете замовити повнофункціональний безкоштовний тестовий доступ до LIGA360 вже зараз.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини