Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Власникам «евроблях» знову відтермінували строки для розмитнення

12 вересня 2019, 10:55
5962
0
Реклама

Народні депутати прийняли Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України про відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України" (президентський проект №1030).

Занон подовжує до кінця 2019 року строк набрання чинності окремими положеннями законодавчих актів України, якими передбачена посилена відповідальність за порушення при переміщенні транспортних засобів у митних режимах тимчасового ввезення і транзиту на території України, а також спрощений порядок митного оформлення авто.

Штрафні санкції діють з 22 серпня. Водії у разі перевищення строку транзиту або тимчасового ввезення авто від 20 до 30 діб повинні були заплатити штраф у розмірі 85 тис. грн. Якщо термін перевищено більше ніж на 30 діб, а також у разі втрати або розукомплектовування розмір штрафу досягає 170 тис. грн або конфіскація авто.

Окрім цього, передбачена відповідальність за передачу таких авто у володіння або розпорядження іншій особі, а також їх використання в комерційних цілях - штраф 34 тис. грн.

Нагадаємо, запровадження штрафів вже відкладали двічі. Крім того, Президент подавав законопроект (№10462), яким пропонував відстрочити дату початку застосування штрафних санкцій, але рішення так і не прийняли.

Читайте також:

МВС готується до повернення обов'язкового техогляду автомобілів

ДТП: як варто діяти

ВС пояснив, коли водій може уникнути адміністративної відповідальності

Поліція може евакуювати авто лише із фото- або відео фіксацією

Зверніть увагу: за допомогою інструментів ІПС «ЛІГА:ЗАКОН» можна порівнювати редакції будь-яких нормативних актів та оперативно отримувати інформацію про зміни в документі. Тестовий доступ до ІПС можна отримати за посиланням

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини