Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мобілізаційний закон підписано Президентом

Реклама

16 квітня на сайті Верховної Ради з'явилася інформація, що ухвалений Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку (проект № 10449) підписаний Президентом України. Текст Закону, підписаний Головою Верховної Ради доступний за посиланням

Після підпису Президентом документ буде опублікований у «Голосі України» та набере чинності через один місяць з дня, наступного за днем його опублікування, крім окремих положень, які набирають чинності через вісім місяців з дня, наступного за днем опублікування цього Закону. Йдеться про норми Закону щодо подання до ТЦК відомостей про зареєстровані транспортні засоби та водні транспортні засоби, які можуть бути призначені для доукомплектування ЗСУ та інших військових формувань в особливий період.

Закон про мобілізацію прийнято 11 квітня у редакції Комітету. Розповідаємо, як за новим Законом суди розглядатимуть позови ТЦК щодо обмеження громадян у праві керування транспортним засобом, новації бронювання працівників, а також обов'язки військовозобов'язаних громадян.

Крім того, Рада підтримала в першому читанні проєкти про відповідальність за порушення військового обліку та про добровільну мобілізацію в'язнів.

Legal Solution допоможе кожному фахівцю, що потребує аналізу законодавства й пошуку НПА. Керівникам, юристам, бухгалтерам, кадровикам та іншим фахівцям. Замовте доступ за посиланням.

Економте до 50% на преміум-рішеннях LIGA 360 для юриста та бухгалтера. Детальніше за посиланням. 

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини